Služby

Poskytujeme komplexní outsourcing marketingových potřeb – postaráme se o veškeré marketingové aktivity Vaší firmy.

SEO

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je souborem metod, které slouží k zvyšování návštěvnosti přes fulltextové vyhledávače (Google, Seznam,…). Webové stránky, které lépe vyhovují algoritmům vyhledávačů se zobrazují na nejvyšších pozicích. Tyto stránky jsou dobře optimalizované neboli SEO-friendly.

Analýzy

Analýza je důležitým faktorem rozvoje všech společností. Proto Vám nabízíme zpracování analýzy Vaší reklamy a také analýzy webových stránek.

PPC Kampaně

PPC (Pay Per Click) kampaně jsou jednou z nejefektivnějších forem online reklamy. Profesionální správou PPC kampaní získáte především zákazníky a ne jen velké počty kliků na Vaše reklamy! Plaťte efektivně za PPC kampaně!

Marketing na sociálních sítích

Využívat sociální sítě v dnešní době by mělo být téměř pro každou firmu samozřejmostí. Díky sociálním sítím jste více vidět a máte možnost oslovit vaši cílovou skupinu jiným způsobem, než nabízejí ostatní komunikační kanály. Získávání důvěry a zájmu potenciálních zákazníků je jedním z hlavních cílů.

Outsourcing marketing

Outsourcing marketing znamená, že se o všechny marketingové aktivity Vaší společnosti postará externí firma. Vy nám pouze stanovíte Vaše cíle (popř. úkoly, nezbytné informace a podklady) a my navrhneme strategii, rozpočet a vyřešíme jednotlivé úkoly.

Tvorba WWW prezentací

Vaše webové stránky jsou často to první, co zákazník uvidí. Díky webovým stránkám si o Vaší společnosti udělá jistou představu. Působením designu webových stránek se navíc lidé rozhodují při nákupu výrobků anebo služeb. Příjemné a zároveň emotivní webové stránky zákazníky k nákupu cíleně „popostrčí“.

Reklama na internetu

Internetová reklama má tři důležité přednosti – zacílení, rychlost a snadnou měřitelnost. Právě z těchto důvodů je reklama na internetu efektivnější než běžné formy reklamy.

Poradenství

Poradenství v oblasti internetového marketingu je vhodné pro všechny firmy, které nemají na tuto část prezentace firmy čas. Správně řešený internetový marketing je zárukou efektivně investovaných prostředků.