SEO

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je souborem metod, které slouží k zvyšování návštěvnosti přes fulltextové vyhledávače (Google, Seznam,…). Webové stránky, které lépe vyhovují algoritmům vyhledávačů se zobrazují na nejvyšších pozicích. Tyto stránky jsou dobře optimalizované neboli SEO-friendly.

Jak dosáhnout lepších pozic ve vyhledávačích?

Aby se Vaše stránky zobrazovaly tam, kde je zákazníci hledají – tedy na předních pozicích ve vyhledávačích, je třeba odborného zásahu. Nejprve je třeba provést analýzu (webových stránek, klíčových slov,…) a následně navrhnout řešení, které povede k úpravě stránek dle zásad SEO (úprava HTML kódu, hodnotových tagů, klíčových slov apod.).

Připravíme pro Vás řešení šité na míru Vašim potřebám! Po zpracování analýzy a návrhu řešení provedeme realizaci SEO, která Vám pomůže dosáhnout umístění na předních místech vyhledávačů.

Správně optimalizované stránky zvýší návštěvnost Vašich webových stránek a tím pádem i Vaše tržby. Investice do SEO se Vám díky tomu brzy vrátí!

Analýza klíčových slov

Pro SEO jsou velice důležitá klíčová slova. Pomocí analýzy klíčových slov je možné zjistit, která slova návštěvníci Vašich stránek hledají. Na tato klíčová slova je pak vhodné provádět optimalizaci. V tomto ohledu je třeba klást důraz také na konkurenci a neoptimalizovat na slova, která se z pohledu konkurenceschopnosti optimalizovat nevyplatí.

Analýzu klíčových slov pro Vás rádi připravíme a doporučíme Vám, na která slova je vhodné Váš web optimalizovat.

Zpětné odkazy

Zpětné odkazy mohou jistým způsobem pomoci při umísťování Vašich stránek ve vyhledávačích – jsou součástí optimalizace stránek. Pro co nejvyšší efekt odkazové sítě můžeme zatřídit Vaše odkazy do různých katalogů. Celé zatřídění provádíme ručně, což narozdíl od automatického zařazení přináší dobré výsledky. Díky registraci do katalogů získáte řadu kvalitních zpětných odkazů, které povedou na Vaše webové stránky.